महाकालीको पूजा गर्नाले मिल्नेछ यस्तो लाभ

महाकालीको पूजा र मन्त्र जप गर्ने तरिका बारे तपाईलाई थाहा नहुन सक्छ । पूजा विधि र मन्त्रको बारेमा केही जानकारी यहाँ प्रस्तुत गरिएको छ । माता कालीको साधना सन्यासी र तान्त्रिकहरु पनि गर्ने गर्छन् । माता कालीका भक्त मान्ने गर्छन् कि माता काली कालको संम्हार गर्ने र मोक्ष प्रदान गर्ने गर्छिन् ।

महाकालीको उपसनाको लागि उनको तस्बिर वा मूर्तिमा स्वच्छ र पवित्र स्थानमा राख्ने र पानीले पखालेर मूर्तिमा तिलको टिका लगाउने र फूल चढाउने । १०८ पटक ऊं क्रीं कालिकायै नमः और ऊं कपालिन्यै नमः भनेर मन्त्र उच्चारण गर्ने । आफ्नो श्रद्धा र भक्तिको अनुसार भोग चढाउनुहोस् ।

महाकालीको पूजाबाट तुरुन्त लाभ मिल्ने विश्वास गरिन्छ । कालीको साधना र उपसनालाई निकै प्रभावशाली मानिन्छ । माता कालीको पूजा आरधनाबाट तुरुन्तै परिणाम दिने विश्वास गरिन्छ ।

माता कालीपति विश्वास र श्रद्धा गर्नेको जीवन निकै सुखमय हुने विश्वास गरिन्छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *