भोलिबाट सुरु हुने अगस्ट महिना कुन राशिलाई सबैभन्दा शुभ ? हेर्नुहोस् मासिक राशिफल !

यो महिना यस राशिका व्यक्तिहरूले आफ्नो कार्यशैली र समझदारीबाट परिस्थितिलाई अनुकूल स्थितिमा ल्याउन सक्षम हुनेछन्। व्यवस्थित र सुचारु रुपमा कार्य सम्पन्न गर्न हरसम्भव प्रयास गर्नुहोस्। सुख सुविधाको भ्रममा नपर्नुहोस्, नत्र शत्रु हावी हुनसक्छन्। सही दिशामा सही निर्णय लिएर कामलाई तिब्रता दिने प्रयास गर्नुहोस्। यो महिना चुनौतीहरूबाट अगाडि बढ्न र ठूला कामहरू गर्न सक्नुहुनेछ।यो महिना यो राशिका व्यक्तिहरुको समय अलि चुनौतीपूर्ण रहनेछ। अनावश्यक मानसिक दबाब र विवादका कारण केही समस्या आउन सक्छ। यसले प्रत्यक्ष वा अप्रत्यक्ष रूपमा मानसिक तनाव पनि दिन सक्छ। सक्रिय हुनुहोस् र सावधानीपूर्वक अगाडि बढ्नुहोस्। प्रेम सम्बन्धमा केही तिक्तता पनि आउन सक्छ। एकअर्काको विश्वासमा शंकाको स्थिति आउन सक्छ। यस राशिका व्यक्तिहरूले आफ्नो स्वास्थ्यको पनि ख्याल गर्नुपर्छ। स्वास्थ्य सम्बन्धि समस्याले तनाव दिन सक्छ। विचार नगरी धेरै पैसा लगानी नगर्नुहोस्। वा कसैलाई पनि उधारो नदिनुहोस्। अन्यथान् अप्रत्याशित वा ठूलो नोक्सान हुनसक्छ।यो महिना अनुकूल रहनेछ। यो महिना सकारात्मक परिणाम दिनेछ। यो महिना आफ्नो व्यापार विस्तार गर्न चाहन्छ भने समय निकै अनुकूल रहनेछ। नयाँ व्यवसायप्रति आकर्षण बढ्नेछ। ठूलो लाभको स्थिति सिर्जना हुनेछ। विद्यार्थीहरूका लागि पनि समय अनुकूल रहनेछ। कुनै पनि व्यवसायिक गतिविधिलाई नयाँ र आधुनिक शैलीमा सुरु गरेमा ठूलो लाभको अवस्था सिर्जना हुनेछ। पारिवारिक जिम्मेवारी पूरा हुनेछ। यात्राको अवसर मिल्नेछ। वैदेशिक यात्राको सम्भावना छ।यो महिनाको मध्यसम्म स्थिति अनुकूल रहनेछ। धेरै ठूला र महत्वपूर्ण कामहरु अगाडि बढ्नेछन्। सुखसुविधामा पनि प्रगतिशील अनुकूल अवस्था रहनेछ। व्यापारको दृष्टिकोणले पनि परिस्थिति अनुकूल रहनेछ। साताको मध्यबाट प्रतिकूलता सुरु हुनेछ। ठूलो क्षति हुन सक्छ। तपाईंको व्यक्तित्वमा पनि प्रश्न चिन्ह हुन सक्छ। त्यसैले सावधान रहनुहोस्। शेयर बजारमा बुद्धिमानीपूर्वक पैसा लगानी गर्नुहोस्। अन्यथा, आर्थिक नोक्सानको ठूलो समस्या सामना गर्नुपर्ने हुन सक्छ। यस समयमा आफ्नो स्वास्थ्यको ख्याल राख्नुहोस्। विरोधीहरु पनि सक्रिय हुनेछन्।यो महिनाको मध्यसम्म स्थिति अनुकूल रहनेछ। धेरै ठूला र महत्वपूर्ण कामहरु अगाडि बढ्नेछन्। सुखसुविधामा पनि प्रगतिशील अनुकूल अवस्था रहनेछ। व्यापारको दृष्टिकोणले पनि परिस्थिति अनुकूल रहनेछ। साताको मध्यबाट प्रतिकूलता सुरु हुनेछ। ठूलो क्षति हुन सक्छ। तपाईंको व्यक्तित्वमा पनि प्रश्न चिन्ह हुन सक्छ। त्यसैले सावधान रहनुहोस्। शेयर बजारमा बुद्धिमानीपूर्वक पैसा लगानी गर्नुहोस्। अन्यथा, आर्थिक नोक्सानको ठूलो समस्या सामना गर्नुपर्ने हुन सक्छ। यस समयमा आफ्नो स्वास्थ्यको ख्याल राख्नुहोस्। विरोधीहरु पनि सक्रिय हुनेछन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *