वर्षौँपछि पर्सि नागपञ्चमीको दिन अद्भुत योग बन्दै, यी ३ राशिलाई हुनेछ अद्भुत लाभै-लाभ !

श्रावण शुक्ल पक्ष पञ्चमी तिथी मङ्गलबार र उत्तरा फाल्गुनी नक्षत्र तथा शिव योग पर्दैछ, जुन अत्यन्त शुभ रहेको छ । नागपञ्चमीमा भगवान शिव र नागदेवको पूजा गर्नाले विशेष गरी सिद्धि प्राप्त हुन्छ । यस दिन नाग देवताको पूजा गर्ने विशेष महत्त्व शास्त्रमा उल्लेख गरिएको छ । ज्योतिष शास्त्रका अनुसार यस शुभ योगको कारण यी राशिलाई अत्यन्तै शुभ हुने भएको छ । जान्नुहोस् कुन-कुन राशि ?कार्यस्थलमा राम्रो वातावरण रहनेछ, रोकिएको धन प्राप्त हुनेछ। बहस, कुनै पनि प्रकारको बहस नगर्नुहोस्। स्वास्थ्य राम्रो रहनेछ, पुराना रोगको अन्त्य हुनेछ। आर्थिक आम्दानी सामान्य रहनेछ। परिवारका साथ तीर्थस्थल जाने अवसर मिल्नेछ। यदि तपाईं विद्यार्थी हुनुहुन्छ भने प्रतिस्पर्धात्मक परीक्षाहरूमा सफलताको सम्भावना छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *