२०७९ साल श्रावण १६ गते सोमबार आजको दैनिक राशिफल?

मेष ( चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ )

यो साता आफ्नो अधिकार प्राप्तिका लागि संघर्ष गर्नु पर्ला । जिद्दीपनाले गर्दा काम बिग्रने डर छ । प्रेम सम्बन्धमा बाधा पुग्नसक्छ, सचेत हुनुपर्छ । शेयर बजार र आर्थिक कारोबारमा समेत मन्दी आउला । मंगलबारबाट कुनै कुराले मनमा शान्ति छाउनेछ ।

वृष ( इ, उ, ए, ओ, वा, वि, वु, वे, वो )

यो साता रमाइलो यात्राको योग रहेको छ । पुराना साथीभाइसित भेटघाट हुनेछ । धार्मिक तथा समाज सेवामा मन लाग्नेछ । प्रणय सम्बन्ध बढेर जाने समय पनि छ । लत्ता कपडामा बढी धन खर्च हुनेछ । मनमा निराशा र शरीरमा आलस्य आउला ।

मिथुन ( का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, हा )

यो साता कार्य सम्पादनमा सहजता मिल्नेछ । नयाँ ठाउँमा प्रवेश हुने समय छ । घर जग्गा र भौतिक साधन जुटाउने समय छ । सामाजिक र धार्मिक कार्यमा रुचि बढ्नेछ । पुँजी बजार तथा शेयर बजारको क्षेत्रमा सफलता मिल्ला ।

कर्कट ( हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो )

यो साता स्व विवेकको प्रयोगले कार्य सिद्ध हुन सक्छ । छोटो दुरीको लाभदायक यात्रा रहला । अतिथिको रूपमा सत्कार पाइएला । न्यायिक कार्यमा सफलता मिल्नेछ । महिला वर्गबाट विषेश सहयोग मिल्नेछ । कार्य सम्पादनमा सहजता मिल्नेछ ।

सिंह ( मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे )

यो साता अनावश्यक झमेलामा परिएला । विश्वासपात्रलाई वचन दिँदा संयम अपनाउनुहोला । नाक तथा घाँटीमा समस्या आउनसक्छ । मध्य साताबाट इच्छा र आकाङ्क्षा पूर्ण हुनेछ । वैदेशिक कार्य अघि बढ्नेछ । शुभकार्यको चर्चा चल्नेछ ।

कन्या ( टो, पा, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो )

यो साता लामो समयदेखि रोकिएका अधुरा कामहरू पुरा हुनेछन् । वाहन सुख पनि मिल्न सक्छ । अध्ययनमा रुचि जाग्नुका साथै सफल यात्राका योग पनि देखिन्छन् । घरमा अतिथिको आगमन हुनेछ । घरायसी झमेलामा परिनेछ ।

तुला ( रा, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *