नागपञ्चमी २०२२ तिथि : ३० वर्षपछि नागपञ्चमीमा यस्तो शुभ योग बन्छ, जान्नुहोस् पूजाको मुहूर्त !

नागपञ्चमी 2022: नागपञ्चमी पर्व श्रावण महिनाको शुक्ल पक्षको पञ्चमीका दिन मनाइन्छ। यस दिन भगवान शिवको आभूषण मानिने नागको विधिवत पूजा गरिन्छ । ज्योतिषीहरुका अनुसार यस वर्ष नागपञ्चमी पर्व विशेष हुने भएको छ । वास्तवमा ३० वर्षपछि नागपञ्चमीमा दुर्लभ योग बन्ने छ । यस शुभ योगमा नाग देवताको पूजा गर्नाले तपाईको जीवनको हरेक समस्याको अन्त्य हुन्छ ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

३० वर्षपछि पहिलो पटक शिवयोगमा नागपञ्चमी पर्व मनाइने ज्योतिषीहरुले बताएका छन् । यस शुभ योगमा सर्पको पूजा गर्ने फल धेरै गुणाले मिल्छ। यस समयमा भगवान शिव र उहाँका नागहरूको पूजा गर्नाले इच्छित फल प्राप्त हुन्छ। नागपञ्चमीमा पूजाआजा गरेर पनि कालसर्प दोष निवारण गर्न सकिन्छ ।

नाग पञ्चमी 2022 मिति=श्रावण महिनाको पञ्चमी तिथि भदौ २ गते मंगलबार बिहान ५ः१३ बजेदेखि अर्को दिन अर्थात भदौ ३ गते बिहान ५ः४१ बजेसम्म रहनेछ । आज नागपञ्चमीसँगै मंगला गौरी व्रत पनि परेको छ । यो साउनको तेस्रो मंगला गौरी व्रत हो । अर्थात नागपञ्चमीका दिन नागको पूजा बाहेक भगवान शिव र माता पार्वतीको पनि पूजा गरिन्छ ।

नाग पंचमीको शुभ मुहूर्त (नाग पञ्चमी २०२२ शुभ मुहूर्त)
नागपञ्चमीको अबुझा मुहूर्तमा भगवान शिव र नागको पूजा गर्नु शुभ मानिन्छ । नागपञ्चमीका दिन विहान ५ः४३ बजेदेखि बिहान ८ः२५ बजेसम्म नागपञ्चमीको पूजाआजाको लागि शुभ साइत रहेको छ । अर्थात् पूजाका लागि पूरा २ घण्टा ४२ मिनेट पाउनुहुनेछ।

Disclaimer: यहाँ प्रदान गरिएको जानकारी केवल अनुमान र जानकारीमा आधारित छ। यहाँ यो उल्लेख गर्न महत्त्वपूर्ण छ कि UjyaloNepal.com ले कुनै पनि प्रकारको मान्यता, जानकारी पुष्टि गर्दैन। कुनै पनि जानकारी वा धारणा लागू गर्नु अघि, सम्बन्धित विशेषज्ञसँग परामर्श लिनुहोस्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *